5 października 2018

Nasi darczyńcy i partnerzy

Pomaganie jest fajne! Chcesz się przyłączyć do naszej Fundacji, zostać partnerem, sponsorem, chcesz nam pomóc? Skontaktuj się z nami, wierzymy że razem możemy więcej.

Nasi dotychczasowi partnerzy i darczyńcy. Dołącz do grona wpierających nas Firm.

 

 

 

 

Firma TwójRatownik powstała w 2012 roku i od samego początku zajmuje się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy, zabezpieczeniami medycznymi imprez masowych i sportowych, kompleksową organizacją imprez o tematyce związanej z bezpieczeństwem. TwójRatownik zajmuje się także realizacją autorskich programów zajęć i wyjazdów integracyjnych (team building), organizacją akcji prozdrowotnych Dni Zdrowia oraz sprzedażą defibrylatorów AED
twojratownik.pl

Firma JOBOBIKE działa na rynku rowerowym juz od dwóch dekad. Przez ostatnie 20 lat zajmowalismy sie produkcją rowerów dla rozpoznawalnych, światowych marek. Wspieranie sukcesu innych pomogło osiagnać sukces i nam. Dziś stanowimy jedną z wiodących firm w branży rowerowej. Po latach cieżkiej pracy nadszedł czas na zmianę: z dostawcy e-rowerów stajemy sie marką JOBOBIKE, rowery elektryczne, idealnie wpasowujące się w nowoczesne tempo życia utrzymując przy tym konkurencyjne ceny.

Firma Thule została założona w 1942 roku przez Erika Thulina, prawdziwego miłośnika otwartych przestrzeni, w głębokich lasach Småland w Szwecji. Od tego czasu koncentruje się na projektowaniu i rozwijaniu wysokiej jakości produktów, które pomogą Ci przetransportować Twój sprzęt wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię Twoja pasja. My transportujemy z Nimi nasze (wasze) rowery 🙂
THULE.pl
ROWERPLUS.PL to sklep rowerowy działający od 2013 r., stworzony na bazie kilku lat doświadczenia w branży rowerowej oraz rowerowej pasji dojrzewającej od najwcześniejszych lat życia. Dbają o to, aby oferta składała się wyłącznie z części rowerowych sprawdzonych marek, takich jak Shimano, Sturmey-Archer, Sunrace, i wielu innych. Rowerplus.pl oferuje także akcesoria rowerowe w szerokim zakresie marek i rodzajów.
rowerplus.pl
Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce z ponad 250 sklepami. Posiada w swojej ofercie większość marek znanych i popularnych polskich, europejskich i światowych. Oprócz sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część gastronomiczną i rozrywkową. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2 100 miejsc.
www.galeriaecho.pl
Warsztat rowerowy Domenico to niezależny, rodzinny serwis rowerowy. Zajmuje się naprawą, przeglądami, odnową,
przebudową rowerów każdego rodzaju. To tutaj, NIEODPŁATNIE, remontowane są wszystkie rowery na rzecz Fundacji.
www.domenicobikes.pl
JAS-FBG S.A. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim. Ich specjalnością są rozwiązania „szyte na miarę”. Są jedną z nielicznych firm branży TSL z wyłącznie polskim kapitałem.
www.jasfbg.com.pl
PROHACCP zajmuje się dostarczaniem produktów spełniających zasady HACCP. Specjalizuje się w produktach wykrywalnych przez wykrywacz metalu.
Jako pierwsi w Polsce wprowadzili do swojej oferty pełen wachlarz produktów wykrywalnych przez wykrywacz metalu takich jak: czepki, rękawice, plastry, zatyczki do uszu, mazaki plastikowe oraz wiele innych. Artykuły HACCP, mogą mieć kontakt z żywnością, co potwierdzają certyfikaty producentów.
www.prohaccp.pl
HARCERSKA GRUPA RATOWNICZA BUSKO-ZDRÓJ powstała w 2010r. po udziale ratowników w akcji powodziowej w Nowym Korczynie i Ciszycy. HGR prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu Pierwszej Pomocy. Bierze udział w akcjach ratowniczych, zabezpieczają medycznie różnego rodzaju imprezy, w tym także imprezy masowe. Ściśle współpracuje z Państwową Strażą Pożarną, Państwową Inspekcją Pracy oraz Fundacją ITAKA.
www.hgrbusko.wordpress.com
Pomoc społeczna ma na celu umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężenia trudnych sytuacji życiowych, których nie są w stanie pokonać samodzielnie. Zadaniem pomocy społecznej jest również podejmowanie działań zapobiegających tym sytuacjom.
Pomoc społeczna wspiera osoby i rodziny w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka; podejmuje również działania zmierzające do życiowego usamodzielnienia się rodzin i osób oraz ich integracji ze środowiskiem. www.mopr.kielce.pl
HELPERSI to grupa 7 osób, których łączy wspólny cel – POMOC POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM. www.listydomikolaja.org

Drukarnia JAWIST istnieje ne rynku poligraficznym od 1989 roku. Wyróżnia się doświadczeniem oraz wykwalifikowaną , od kilkunastu lat stałą, kadrą pracowniczą. JAWIST oferuje kompleksowe usługi poligraficzne począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe, aż po dostarczenie gotowego produktu. www.jawist.pl