NEWS
Jesteśmy na Święcie Kielc!

Jesteśmy na Święcie Kielc!

Nie zwalniamy tempa!

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim wydarzeniu, a my już zapraszamy Was na kolejne spotkanie pełne atrakcji i praktycznej wiedzy o bezpieczeństwie.

📅 26–28 czerwca widzimy się w miasteczku Volvo Pro-Mot Kielce, które powstanie z okazji Święta Kielc. Przez trzy dni będziecie mogli na własnej skórze przekonać się, jak działają nowoczesne systemy bezpieczeństwa i jak wiele czynników wpływa na nasze zachowanie za kierownicą.

Przygotowano aż 12 testów i stref bezpieczeństwa, w tym m.in.:

🔹 Symulator dachowania

🔹 Symulator zderzeń

🔹 Symulator czasu reakcji kierowcy

🔹 Wagę przeciążeniową

🔹 Testy systemów ABS, ASR i ESP

🔹 Mobilne laboratorium psychotechniczne

…oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą spojrzeć na codzienne poruszanie się po drogach z zupełnie nowej perspektywy.

🎤 28 czerwca o godz. 14:00 zapraszamy szczególnie na panel prowadzony przez naszą Fundację:

„ROWERY – Radość, Bezpieczeństwo i Odpowiedzialność”

Rowerzyści i kierowcy nie są po dwóch stronach barykady. Każdego dnia współdzielą te same drogi, przejazdy i skrzyżowania. Dlatego tak ważne są wzajemne zrozumienie, przewidywanie zachowań innych uczestników ruchu i kultura na drodze. Porozmawiamy o tym, jak sprawić, aby każdy – niezależnie od tego, czy jedzie na rowerze, czy prowadzi samochód – mógł czuć się bezpiecznie.

💙 Jeśli bliskie są Wam tematy bezpieczeństwa, mobilności i odpowiedzialności na drodze, koniecznie odwiedźcie miasteczko Volvo Pro-Mot Kielce.

Do zobaczenia!

Pełny program wydarzenia: https://promot.volvocars-partner.pl/volvo-for-safety/