5 października 2018

Nasi darczyńcy i partnerzy

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce z ponad 250 sklepami. Posiada w swojej ofercie większość marek znanych i popularnych polskich, europejskich i światowych. Oprócz sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część gastronomiczną i rozrywkową. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2 100 miejsc.
www.galeriaecho.pl
Warsztat rowerowy Domenico to niezależny, rodzinny serwis rowerowy. Zajmuje się naprawą, przeglądami, odnową,
przebudową rowerów każdego rodzaju. To tutaj, NIEODPŁATNIE, remontowane są wszystkie rowery na rzecz Fundacji.
www.domenicobikes.pl
JAS-FBG S.A. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim. Ich specjalnością są rozwiązania „szyte na miarę”. Są jedną z nielicznych firm branży TSL z wyłącznie polskim kapitałem.
www.jasfbg.com.pl
PROHACCP zajmuje się dostarczaniem produktów spełniających zasady HACCP. Specjalizuje się w produktach wykrywalnych przez wykrywacz metalu.

Jako pierwsi w Polsce wprowadzili do swojej oferty pełen wachlarz produktów wykrywalnych przez wykrywacz metalu takich jak: czepki, rękawice, plastry, zatyczki do uszu, mazaki plastikowe oraz wiele innych. Artykuły HACCP, mogą mieć kontakt z żywnością, co potwierdzają certyfikaty producentów.

www.prohaccp.pl
HARCERSKA GRUPA RATOWNICZA BUSKO-ZDRÓJ powstała w 2010r. po udziale ratowników w akcji powodziowej w Nowym Korczynie i Ciszycy. HGR prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty z zakresu Pierwszej Pomocy. Bierze udział w akcjach ratowniczych, zabezpieczają medycznie różnego rodzaju imprezy, w tym także imprezy masowe. Ściśle współpracuje z Państwową Strażą Pożarną, Państwową Inspekcją Pracy oraz Fundacją ITAKA.
www.hgrbusko.wordpress.com
Pomoc społeczna ma na celu umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężenia trudnych sytuacji życiowych, których nie są w stanie pokonać samodzielnie. Zadaniem pomocy społecznej jest również podejmowanie działań zapobiegających tym sytuacjom.
Pomoc społeczna wspiera osoby i rodziny w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka; podejmuje również działania zmierzające do życiowego usamodzielnienia się rodzin i osób oraz ich integracji ze środowiskiem. www.mopr.kielce.pl
HELPERSI to grupa 7 osób, których łączy wspólny cel – POMOC POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM. www.listydomikolaja.org
Drukarnia JAWIST istnieje ne rynku poligraficznym od 1989 roku. Wyróżnia się doświadczeniem oraz wykwalifikowaną , od kilkunastu lat stałą, kadrą pracowniczą. JAWIST oferuje kompleksowe usługi poligraficzne począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe, aż po dostarczenie gotowego produktu. www.jawist.pl